Skydinių namų gamyba

Įmonės pagrindinė veikla – tai skydinių (–karkasinių) namų:

Projektavimas

Skydinio namo, kaip ir bet kurio kito, gamyba prasideda nuo konstrukcinio projekto paruošimo. Skydinių namų statyboje yra svarbu užtikrinti pastato stabilumo, pastovumo bei patvarumo reikalavimus, tai atliekama racionaliai suprojektuotų laikančių konstrukcijų pagalba. Šiuo tikslu mūsų konstruktoriai naudoja praktikoje patikrintus ir pasiteisinusius įrankius, tai – licencijuota medinių karkasinių konstrukcijų konstravimo programa SEMA, be to mūsų konstruktoriai ne vienerius metus dirba su partneriais iš Norvegijos bei Vokietijos, kurie mielai dalinasi savo patirtimi.
Projektuojant konstrukcinę pastato dalį yra vadovaujamasi priešgaisrinių reikalavimų pastatuose įrengimo taisyklėmis, todėl mūsų gaminami namai atitinka visus priešgaisrinės apsaugos reikalavimus.
Mūsų įmonė atlieka individualių karkasinių-skydinių namų, vasarnamių, pirčių, garažų, stoginių ir kitų medinių konstrukcijų statinių konstrukcinės dalies techninius ir darbo projektus. Taip pat kitokių konstrukcijų namų perprojektavimo darbus į karkasinius-skydinius. Visi projektavimo darbai atliekami vadovaujantis LR statybų techninių reikalavimų reglamentais ir Euro Code standartais. Visos naudojamos medžiagos turi kokybės sertifikatus ir atitinka visus aplinkosaugos

Profesionalūs ir aukštos kvalifikacijos staliai – dailidės, pagal projektuotojų parengtus darbo projekto brėžinius, gamina visas namo konstrukcines dalis: išorinių, vidinių sienų elementus, perdangos elementus, stogo konstrukcijas, medines santvaras. Gamykloje galima sumontuoti langus ir išorės duris, išorės sienos gali būti apkaltos dažytomis dailylentėmis arba kitomis apdailos medžiagomis. Pagal elektros, silpnų srovių, vandentiekio, kanalizacijos, šildymo bei vėdinimo tinklų projektus, sienų elementuose yra galimybė patiesti kanalus minėtoms sistemoms ir sumontuoti elektros instaliacijos bei kolektorių
go
333

Gamyba

Pagrindiniai surenkamo namo elementai yra skydai ir rėminės konstrukcijos. Skydas sudarytas iš medinio karkaso – pjautinės obliuotos spygliuočių medienos, atitinkančios S – 10 klasę, (15 ± 3% drėgnumo). Skydinių namų gamyba vyksta uždarose patalpose. Tai apsaugo medieną nuo atmosferos poveikio bei užtikrina vieną svarbiausių šio tipo statinių privalumą – greitą ir tikslų montavimą. Šių namų gamyboje naudojama tik aukštos kokybės sertifikuota medienos žaliava.
Planiniai, erdviniai reikalavimai gali padiktuoti tam tikrą optimalų skydų dydį. Pažymėtina, kad didelių skydų konstrukcinės savybės yra geresnės: greičiau vyksta montavimo darbai, medienos sunaudojama mažiau, sienose mažiau siūlių, geresnis namo erdvinis standumas. Elementų storis tiekiamas iki norminės varžos, Perdengimų konstrukcijų, vidiniu nešančiųjų sienų bei pertvarų garso izoliacinės savybės pagerinamos mineralinės vatos bei specialių intarpų pagalba.

Montavimas

Pagamintas sienų komplektas transportuojamas į statybos aikštelę. Montavimas vyksta kranu tiesiog iš autotransporto, todėl nereikalingos laikinos patalpos ir sandėliai statybvietėse. Surenkamas sienų komplektas ant pamatų vidutiniškai per 2-5 dienas. Stogo konstrukciniai elementai gali būti tiekiami dalimis arba surinktais skydais. Jų montavimo laikas didžia dalimi priklauso nuo stogo konstrukcijos ir gali užimti nuo 2 iki 30 dienų. Montuojant naudojamos šiuolaikinės sandarinimo – hermetizavimo medžiagos, cinkuotos tvirtinimo detalės ir ankeriai.
Po surinkimo vietoje šie elementai pilnai suvaržomi, pastatas užsandarinimas ir perduodamas inžinierinės įrangos montavimui, vidinės ir išorinės apdailos darbams. Tada pradedami namo apdailos darbai, kurie priklausomai nuo namo išbaigtumo, gali užtrukti iki mėnesio. Fasadų apdaila yra atliekama įvairiomis technologijomis: įvairių profilių dailylentėmis, cementinėmis, drožlių plokštėmis, sienas galima apmūryti arba tinkuoti. Taip pat namo sienos gali būti paruošiamos gamykloje su išorės apdaila. Vidinė apdaila priklauso nuo kliento poreikių. Aukšta namo vidinių paviršių kokybė leidžia sumažinti apdailos darbų kainas, kurie dažniausiai yra labai brangūs . Bendrovėje dirba patyrę ir profesionalūs montuotojai – statybininkai. Ši mobili brigada per įmanomai trumpiausią laiką surenka visą statinio konstrukciją.

22

Apie UAB „Good House“

UAB “Good house” įmonės pagrindine veikla yra skydinių (–karkasinių) namų, įvairios kitos paskirties pastatų, stogo konstrukcijų projektavimas, gamyba ir montavimas (statyba).

Be to įmonė gali atlikti pastatų rekonstrukciją, statyti priestatus, antstatus, remontuoti stogus. Darbai atliekami naudojant specialią projektavimo programą, su kurią dirba atestuotas inžinierius- konstruktorius.

Kontaktiniai duomenys

Adresas:

Jono Karolio Chodkevičiaus g. 14, Vilnius

Kontaktinis telefonas:

+370 679 508 80, +370 679 504 40

El. paštas:

info@goodhouse.lt

Įmonės kodas:

302 441 480

Mus rasite:

Susisiekime

Siųsti žinutę valyti